Цьогоріч у медичному коледжі проведення конкурсно-розважальної програми КВК «Весело там, де ми є!» присвятили святу всіх закоханих – Дню святого Валентина. Підготовку заходу взяли на себе члени студентського профкому коледжу за підтримки студентської профспілкової організації академії.

Тож на сцені зібралися команди «Леді в меді», «М'ясорубка сміху», «Красавчики» представники медичного відділення та «Фікуси» фармацевтичне відділення. Всі команди презентували студентський актив, що навчається на базі базової загальної середньої освіти. Гра була напружена, відчувався азарт, молодіжний захват, конкуренція з боку кожної команди, кожного студента, жоден із яких не залишився байдужим до такої важливої, але, водночас, приємної роботи підготовки команди КВК. Учасників конкурсу захоплено вітали уболівальники «кричалками», плакатами, а саме головне запальним та щирим сміхом.

Особливо хотілося б відзначити команди «М'ясорубка сміху» та «Фікуси» , які зуміли показати чудову гру і перемогти у номінаціях «Найартистичніша команда» та «Родзинка» відповідно.

Кращою ж стала команда медичного відділення «Красавчики», які з мінімальним рахунком, але перемогли цьогорічних дебютантів – команду «Леді в меді», які вибороли перемогу у номінації «Глядацькі симпатії».

Усі присутні на святі отримали гарний заряд адреналіну, який був підкріплений солодкими призами учасникам гри, які організував студентський профком академії.

Щиро вітаємо всі команди! Бажаємо невичерпної енергії, позитивного настрою, а головне можливості отримувати задоволення від свого статусу кожного дня!