Тиждень ЦМК Професійних фармацевтичних дисциплін

З метою підвищення інтересу студентів до обраної спеціальності, мотивації до науково-дослідної роботи, формування активної життєвої позиції, пройшов тиждень ЦМК Професійних фармацевтичних дисциплін, присвячений Дню працівника фармацевтичної галузі.

12 вересня проведений відкритий захід «Історія розвитку аптекарської справи», на який був запрошений ветеран фармації Полтавської області Богаєвський В.В. Він цікаво розповів про історію фармації Полтавщини, фармацевтичну освіту післявоєнних років та історію заснування Дня фармацевтичного працівника.

Студенти 2-го курсу ознайомили з історичним минулим зародження фармацевтичної галузі. Вони презентували яскраві сторінки застосування та розвитку лікознавства від часів Трипілля до сучасності.

13 вересня відбувся конкурс-вікторина з фармакогнозії «Калейдоскоп знань» між студентами 2-го курсу, організатором якого була викладач Атаунех Х.Є.

У вікторині брали участь дві команди: «Орtimus» та «Люди гідної професії», які вичерпно давали відповіді на конкурсні завдання.

Кращі знання продемонструвала команда «Орtimus», яка швидко знаходила відповіді та показала відмінну командну роботу, за що була відзначена грамотою.

14 вересня відкрита лекція з нагального питання осені – «Отруєння грибами» прочитана к.мед.н. Стародубцевим С.Г. Викладач докладно зупинився на питаннях щодо надання першої невідкладної допомоги у випадку вживання отруйних грибів, ґрунтовно відповів на поставлені запитання.

15 вересня напередодні Дня працівника фармацевтичної галузі в медичному коледжі за доброю традицією відбулося урочисте зібрання викладачів, студентів та випускників фармацевтичного відділення.

Свято розпочала директор медичного коледжу Кундій Ж.П., яка привітала присутніх студентів та викладачів фармацевтичного відділення.

Гість свята проректор з науково-педагогічної та виховної роботи ВДНЗУ «УМСА», д.мед.н, професор Похилько В.І. привітав присутніх з професійним святом та зазначив, що професія фармацевта є гуманною, відповідальною та престижною.

Яскравості святу та приємних вражень додав вітальний виступ студентки медичного факультету №1 Анни Семеренко та танцювального колективу «Міленіум».

Традиційно клятву студента фармацевтичного відділення урочисто прийняли першокурсники, яких солодощами та музичними номерами вітали студенти другого та третього курсів.

16 вересня заключним заходом тижня став майстер-клас, проведений викладачем фармакології Караташом А.В. «Моя професія – фармацевт». Студенти під керівництвом викладача продемонстрували фрагменти щоденної роботи фармацевта в аптеці, для чого було задіяно аптечний куточок «Фармакон», створений в навчальній кімнаті організації економіки фармації.

Після обговорення майстер-класу були підведені підсумки тижня ЦМК.