Тиждень циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки у медичному коледжі

У медичному коледжі відбувся тиждень циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки.

Програма тижня містила заходи, багато з яких були присвячені Дню українського козацтва, Дню захисника України, історичному та культурному минулому України.

Традиційно була проведена виставка стіннівок «Козацькому роду нема переводу», організована робота історичного кінозалу (перегляд фільмів та презентацій за темою «Невідома Україна. Сторінками історії»).

12 жовтня 2016 року студентський та викладацький колектив медичного коледжу академії на базі бібліотеки-філіалу №5 Полтавської МЦБС провів зустріч із заслуженою журналісткою України, кавалером ордену «За заслуги» ІІІ ступеня, волонтером, координатором «Полтавського батальйону небайдужих» Наталією Василівною Святцевою.

Бесіда із журналістом-волонтером справила неабияке враження на студентів, оскільки Наталія Василівна майже щотижня буває на передовій у зоні АТО. Вона розповіла про діяльність «ПБН» як одного із основних осередків волонтерського руху по підтримці української армії на Полтавщині, виокремивши підрозділи, які займаються збиранням коштів, приготуванням їжі, сортуванням речей, плетінням маскувальних сіток.

Щодо розповіді про ситуацію на передовій, то студенти слухали її із завмиранням серця, оскільки усіх турбувало одне питання: «Коли закінчиться війна?». Журналіст також привезла із собою уламки від снарядів «Град» – великі шматки розплавленого і скрученого із неймовірною силою металу, а також осколки, які діставали із поранених бійців та уламки зброї, спорядження.

Все ж, попри весь жах ситуації у якій опинилася Україна, Наталія Василівна переконувала, що становище на фронті більш сприятливе для української армії і наші бійці налаштовані лише на перемогу над агресором та звільнення окупованих територій. Найголовніше, на думку журналістки – підтримка населення та активна допомога волонтерів.

Викладач Білецька В.В. провела відкриту виховну годину у формі ток-шоу «Соціологія вільного часу». Присутні мали змогу поринути у історичне минуле України, обговорити духовно-культурні надбання власної держави, обґрунтувати поняття «патріотизм» та дослідити думки української молоді з питань громадської свідомості.

Під час роботи студенти змогли удосконалити навички роботи в команді, вміння аргументовано доводити власну думку та критично мислити у нестандартних ситуаціях, пов’язаних із вирішенням дискусійних питань.

Викладач вищої категорії Андрейко С.С. провела відкритий захід «Місто моєї мрії». Метою заходу було поглиблення знань про історію міста Полтави, дослідження походження назв вулиць шляхом презентації результатів дослідницької роботи «Старі нові вулиці міста», поглиблення знань про відомих людей, доля яких пов’язана із Полтавою.

Наприкінці заходу студенти колективно працювали над проектом «Місто моєї мрії», де проявили себе небайдужими і зацікавленими жителями міста.

Тиждень циклової комісії пройшов у атмосфері відчуття гордості та пошани до історії і культури міста та держави.