Професія зубного техніка передбачає піклування про людину, її здоров’я і відповідно – благополуччя. Ніхто не відмовиться від білосніжної посмішки, яка зачаровує співрозмовника. У цьому нам допомогають зубні-техніки-професіонали! Їхня робота з кожним днем стає все потрібнішою та актуальнішою, адже саме вони є незамінними помічниками лікаря-стоматолога. Робота по виготовленню зубних протезів та імплантатів вимагає великої уважності, виконання побажань клієнта і рекомендацій лікаря, вміння швидко орієнтуватися і приймати правильні рішення.

Тож, пам'ятаючи про це, у медичному коледжі академії відбувся виховний захід, присвячений Дню стоматолога, який пройшов особливо урочисто, радісно та тепло. Студенти із великим ентузіазмом готувалися до свята: співали пісні, читали вірші, розігрували веселі сценки із повсякденного життя та роботи наших викладачів.

Саме такі свята дозволяють студентам відчути необхідність роботи зубних техніків та стоматологів, дають можливість подякувати їм за цей труд.