Вітаємо студентів медичного коледжу – переможців інтелектуально-спортивного квесту «Гендерний вимір», що пройшов 29 листопада з ініціативи Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації та комунальної установи «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», що стартувала 25 листопада цього року.

Студентську громаду медичного коледжу представляла команда «Адреналін» у складі Маркіної Юлії (2 курс, фармацевтичне відділення), Переходька Дмитра (3 курс, фармацевтичне відділення), Вигівської Тетяни (3 курс, медичне відділення) та Коломійчука Артема (2 курс, медичне відділення).

На учасників чекали цікаві та пізнавальні завдання різної складності, що були розміщені на 10 локаціях.

Команда «Адреналін» успішно подолала перешкоди та відповіла на всі запитання квесту.

Саме командний дух та творчі здібності студентів допомогли їм стати переможцями. Всі учасники квесту отримали цінний досвід та позитивні враження від проведеного заходу.