1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-інфікованими. У цей день студенти медичного коледжу ВДНЗУ «УМСА» для підтримки акції під керівництвом викладача Жепко В.П. виготовили тематичні плакати, поширювали інформаційні та профілактичні пам’ятки. Деміденкова Г.Г. підготувала тематичне відео, яке транслювалося під час перерв.

Викладачем Бажаном Є. А. була проведена лекція під гаслом «Не дай СНІДу шанс! Умій захистити себе та своїх близьких». Були обговорені питання щодо відповідальності кожної людини у попередженні ВІЛ-інфікування та висвітлені аспекти безпечної поведінки як в особистому житті, так і у професійній діяльності.

Слухати про таку небезпечну хворобу студентам довелося не вперше. Всі усвідомили, що проблема ВІЛ-інфікування може доторкнутися кожного, тому особлива увага була відведена питанню толерантності до хворих на СНІД. На знак підтримки ВІЛ-позитивних та хворих на СНІД студенти коледжу носили червону стрічку, як символ боротьби із чумою ХХІ століття.