З 4 квітня по 8 квітня 2016 р. у медичному коледжі ВДЗУ «УМСА» проводився тиждень циклової методичної комісії хіміко-математичних дисциплін.

У понеділок, 4 квітня, тиждень розпочався виставкою стінгазет, які розповідали про видатних учених, цікаві факти з хімії, фізики, математики та інформатики.

У вівторок, 5 квітня, відбулася презентація робіт студентів «Наші хімічні дослідження». Особливо відзначена була робота студентки І курсу фармацевтичного відділення Торопенко Карини на тему «Визначення нітратів у різних видах овочів», у якій доведений шкідливий вплив нітратів на організм людини, наведені результати експериментальних досліджень та надані рекомендації щодо зменшення вмісту нітратів у продуктах харчування.

У середу, 6 квітня, у хімічній вікторині «Хто краще знає хімію?» змагалися дві команди. У конкурсах «Впізнай хімічний елемент», «Основні поняття хімії», «Чи правильне твердження?» сили команд були майже рівними, але у подальших конкурсах перемогу вдалося вибороти команді І курсу фармацевтичного відділення «Діти Менделєєва», на другому місці команда «Активні молекули» ІІ курсу фармацевтичного відділення, які навчаються на базі базової загальної середньої освіти. Не тільки члени команд, а й вболівальники мали змогу пригадати раніше вивчене та перевірити свої знання.

У четвер, 7 квітня відбулася екскурсія студентів у музей авіації та космонавтики ім. Ю. Кондратюка. Екскурсія була присвячена найважливішим подіям історії космічної науки та техніки України. Студенти почули захоплюючі історії успіху конструктора ракет Олександра Засядька, основоположника космічних польотів Ю. Кондратюка та творця першого парашута Г. Котельникова. Студенти дізналися також про участь України у міжнародних космічних проектах та про внесок вихідців з України у Перемогу у ІІ світовій війні.

Зацікавив студентів і усний журнал «Хімія навколо нас», який проходив у коледжі того ж дня. Студенти розповіли про роль хімії у сучасному суспільстві, розглянули позитивний та негативний вплив хімічних речовин на  життя та здоров’я людини.

«Видатні математики» - таку назву мав захід, який відбувся у п’ятницю, 8 квітня. Наймолодші студенти фармацевтичного та медичного відділень коледжу продемонстрували підготовлені ними презентації та розповіли про життя та вклад у науку видатних математиків минулого та сьогодення.

Протягом тижня ЦМК хіміко-математичних дисциплін студенти дізналися багато цікавого та корисного.