ХI Всеукраїнський конкурс професійної майстерності

З метою підвищення рівня підготовки молодших медичних спеціалістів і престижу медичної професії в Україні, сприяння широкому залученню обдарованої молоді до професійних конкурсів та відповідно до плану основних організаційних заходів Міністерства охорони здоров'я України на 2016 рік та листа МОЗ № 110 від 22.04.2016 року і з нагоди святкування 95-річчя ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» у медичному коледжі академії, 09-10 червня 2016 року відбувся ХI Всеукраїнський конкурс професійної майстерності випускників медичних училищ, коледжів, інститутів медсестринства за спеціальністю 5.12010106 «Стоматологія ортопедична».

Очолив журі завідувач кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів – ортопедів, доктор медичних наук, професор Нідзельський Михайло Якович. Склад журі представляли наставники конкурсантів, які приїхали із 17 найрізноманітніших куточків України – Львівщини, Тернопільщини, Сумщини, Одещини, Запоріжжя та інших.

Конкурс проводився у два тури:

Перший тур - заочний. Конкурсант завчасно виконав роботу із застосуванням власних модифікацій за однією з номінацій за власним вибором, демонстрував та захищав цю роботу в перший день конкурсу.

Другий тур - очний. Проводився одночасно за трьома номінаціями. Учасники конкурсу виготовляли ортопедичну конструкцію за завданням, запропонованим у білеті.

Основною ж подією заходу стало визначення та нагородження переможців у трьох номінаціях:

• Номінація «Суцільнолиті конструкції зубних протезів» -

1 місце – Цоба Ірина – Медичний коледж ВДНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет»;

2 місце – Брусов Віталій – КВНЗ «Запорізький медичний коледж» Запорізької обласної ради;

3 місце – Ковальчук Сергій – Приватний вищий навчальний заклад «Медичний коледж» м. Тернопіль.

• Номінація «Знімні конструкції зубних протезів» -

1 місце – Кондратенко Олексій – Медичний коледж ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія»;

2 місце – Олексюк Данило – Чортківський державний базовий медичний коледж;

3 місце – Гапоненко Віталій – Черкаський медичний коледж.

• Номінація «Бюгельні протези» -

1 місце – Бацюн Сергій – КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства»;

2 місце – Одюшина Вікторія – Шепетівське медичне училище»;

3 місце – Куцова Катерина – Кременчуцький медичний коледж імені В.І.Литвиненка.

Для конкурсантів та наставників були створені всі необхідні умови для плідної роботи і відпочинку – підготовлена необхідна матеріально-технічна база, організовані екскурсії по місту та культурна програма.

Особливу подяку оргкомітет висловлює студентському профкому академії та коледжу, зокрема, Пікуль Ользі – голові організації, Саркісяну Артему – заступнику голови, Івашині Маргариті – голові студентського профкому коледжу, за активну участь в організації дозвілля учасників конкурсу: проведення цікавих екскурсій, приготування польової каші та іншого.

За проведення концертної програми слова вдячності – колективу народного аматорського вокального ансамблю «Мальви» (керівник – Л.В.Сидоренко), Андамові Андаму – студенту коледжу, Семеренко Анні, Безкоровайній Анні, Ваценко Анастасії – студентам медичного факультету №1.

Усі учасники ХI Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності за спеціальністю 5.12010106 «Стоматологія ортопедична» отримали подарунки на згадку про медичний коледж ВДНЗУ «УМСА» та місто Полтава.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших професійних успіхів!