24 листопада 2016 року студенти та викладачі медичного коледжу академії стали учасниками конференції «Теоретико-правові засади формування сучасного медичного права в Україні» та семінару «Стандартизація умов взяття венозної крові для лабораторних досліджень».

У приміщенні Полтавського юридичного інституту національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого відбулася п’ята Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: «Теоретико-правові засади формування сучасного медичного права в Україні».

У конференції взяли участь студенти другого курсу та викладачі фармацевтичного відділення медичного коледжу академії.

На конференції були розглянуті важливі та актуальні питання законодавчого регулювання фармацевтичного та медичного сектору.

Важливою інформацією щодо контролю якості лікарських засобів на території України та контролем за ввезенням в Україну зарубіжних лікарських засобів поділилась представник Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, що є важливою інформацією для студентів в подальшій професійній діяльності.

Також на конференції були висвітлені питання щодо референтного ціноутворення на лікарські засоби та реімбурсацію, законодавчі зміни стосовно яких відбудуться у 2017 році.

Виконуючий обов’язки ПОКП «Полтавафарм» Прядко В.Г. представив проект «Доброзичлива аптека», для здійснення якого потрібно залучати і молодих фахівців, в тому числі випускників фармацевтичного відділення медичного коледжу.

Студенти та викладачі медичного відділення коледжу академії брали участь у семінарі «Стандартизація умов взяття венозної крові для лабораторних досліджень», який пройшов з ініціативи Асоціації медичних сестер Полтавської області. Основною темою семінару було висвітлення питання сучасних методів забору венозної крові та демонстрація продукції для взяття крові S-Monovette четвертого покоління, яка поєднує усі переваги сучасних систем взяття крові. З доповіддю виступив директор Біо-Мед-Тест лікар-лаборант Гура А.С. Президент Асоціації медичних сестер Самолеліс Л.М., голова Ради медичних сестер Полтавської області Сидоренко О.К., головні та старші медичні сестри відзначили актуальність і важливість цієї зустрічі.