День працівників освіти

29 вересня в Палаці дозвілля «Листопад» відбулись урочистості з нагоди святкування Дня працівників освіти. На святкування були запрошені представники трудових колективів шкіл, дошкільних, позашкільних закладів Полтави, а також вищої, професійної освіти та інших освітніх установ, розташованих на території міста.

Полтавський міський голова Олександр Федорович Мамай за сумлінну працю і професійні досягнення нагородив кращих із кращих працівників педагогічної галузі грамотами та подяками, нагрудними знаками та грошовими винагородами.

За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, значні досягнення в навчально-виховній діяльності, вагомий особистий внесок у справу підготовки висококваліфікованих фахівців та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти ПОДЯКОЮ від міського голови Олександра Мамая була удостоєна кандидат біологічних наук, доцент кафедри гігієни, екології та охорони праці в галузі ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» ФІЛАТОВА Валентина Лукінічна.

Вітаємо та бажаємо міцного здоров’я, наснаги, і надалі не втрачати натхнення в роботі та подальшої самовідданої праці на освітянській ниві!!!