Науково-практична конференція «Актуальні питання клінічної медицини»

На виконання Заходів до відзначення 95-річчя ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія», 25 травня 2016 року на базі Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія» відбулася щорічна підсумкова науково-практична конференція «Актуальні питання клінічної медицини».

В роботі конференції прийняли участь: ректор академії професор Ждан В.М., проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти професор Скрипник І.М., в.о. декана факультету післядипломної освіти доцент Давиденко Г.М., заступник декана факультету післядипломної освіти доцент Шилкіна Л.М., базові керівники інтернатури, професорсько-викладацький склад кафедр факультету, лікарі-інтерни, магістри, клінічні ординатори.

Структура конференції складалась: пленарне засідання, секція «Клінічна медицина» та секція «Стоматологія».

На пленарному засіданні зі вступною промовою та привітаннями з Днем науки виступив ректор академії професор Ждан Вячеслав Миколайович. Під час пленарного засідання свої роботи представили чотири магістри з відповідних фахів.

На секціях «Клінічна медицина» та «Стоматологія» були присутні голови секцій, професорсько-викладацький склад кафедр факультету, наукові керівники, лікарі-інтерни, магістри та клінічні ординатори. Під час проведення роботи секцій були заслухані доповіді, зазначені в програмі конференції.

Після проведених секційних засідань, виступили голови секцій з підсумками роботи, після чого відбулося урочисте нагородження переможців науково-практичної конференції Дипломами I, II, III ступенів.

Вітаємо переможців!