Полтавський медико-правовий форум

2 грудня за підтримки ОБСЄ (Організація з безпеки і співробітництва в Європі) в Полтавському юридичному інституті відбувся медико-правовий форум «Захист прав і свобод людини у сфері охорони здоров’я: виклики та реалії реформ».

У форумі брали участь представники ОБСЄ, заступник Міністра охорони здоров’я Сивак Оксана Василівна, Сисоєнко Ірина Володимирівна, народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної ради України з питань охорони здоров'я, Лисак Віктор Петрович – директор департаменту охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації.

У панельній дискусії на тему: «Рішення Конституційного Суду у справі про судовий контроль за госпіталізацією недієздатних осіб до психіатричного закладу: революція в конституційній юриспруденції» виступила з доповіддю завідувачка кафедри соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров'я проф. Голованова Ірина Анатоліївна, яка зазначила, що на сьогоднішній день у справах недієздатних осіб необхідно спиратися на європейський досвід щодо створення часткового опікунства через волонтерські та громадські організації.