28-29 квітня у ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Онкологія», в якій взяло участь 20 студентів з медичних вузів України.

У результаті написання письмової роботи, яка включала в себе тести та ситуаційні задачі, перше місце здобула студентка 5 курсу медичного факультету № 1 Бородіна М.О. Друге місце розділили студенти Сумського державного університету Іванов С.С. та Одеського національного медичного університету Маланченко І.Л. Третє місце вибороли студент Сумського державного університету Бойко Г.В. та студентка Івано-Франківського національного медичного університету Бажан О.І.

Організатори олімпіади – кафедра онкології та радіології з радіаційною медициною (зав.каф. – професор В.П. Баштан) – підготували для учасників цікаву навчально-пізнавальну програму. Студенти прослухали 2 лекції:

«Рання діагностика, профілактика та лікування передракових станів та раку порожнини рота» (професор В.П. Баштан) та «Застосування гепатопротекторів в комплексному лікуванні онкологічних хвороб» (професор В.Ф. Почерняєва), а також мали змогу ознайомитися з визначними місцями нашого прекрасного міста.

Вітаємо всіх переможців та сподіваємось на плідну подальшу співпрацю в ім’я розвитку медичної науки!

Фотогалерея.