«ЗАХІД ЗУСТРІЧАЄ СХІД: ПЕДІАТРИЧНА ПРАКТИКА В СИСТЕМІ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я»

18 лютого 2016 року у м. Львів відбулася конференція з міжнародною участю «ЗАХІД ЗУСТРІЧАЄ СХІД: ПЕДІАТРИЧНА ПРАКТИКА В СИСТЕМІ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я», організатором якої була громадська організація «Українська академія педіатрії».

Відкрив конференцію президент ГО «Українська академія педіатрії», професор кафедри педіатрії і неонатології факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, керівник Центру тромбозу і гемостазу, д.мед.н. Леонід Дубей.

У конференції брав участь та виступив з лекціями президент ГО «Асоціації педіатрів Литви», член Європейської Академії Педіатрії, професор Вільнюського медичного університету Арунас Валіуліс.

У роботі конференції також виступив завідувач кафедри педіатрії №1 з пропедевтикою та неонатологією Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія», професор, д.мед.н. Валерій Похилько з доповіддю «Актуальні питання педіатрії та інтенсивної терапії на сучасному етапі реформування медичної галузі. Проблеми та перспективи».

У засіданні робочої групи під час конференції брало участь правління Асоціації неонатологів України на чолі з її президентом Тетяною Знаменською. На ньому зокрема обговорювались питання ролі асоціацій у реформуванні медичної галузі, атестації лікарів та інтеграції медичної спільноти в європейський педіатричний простір.