"Меридіани дружби"

На підготовчому відділенні для іноземних громадян почалася сесія. Ми готуємося до екзаменів, складаємо заліки та встигаємо насолоджуватись студентським життям і веселитись, танцювати, святкувати День Святого Валентина. Під час засідання клубу підготовчого відділення для іноземних громадян "Меридіани дружби" до свята закоханих слухачі активно і невимушено демонстрували не тільки знання іноземних мов, а й інші свої здібності.

Цього року у нас дуже талановита молодь з різних континентів. Особлива подяка слухачам групи №3 та їх куратору Маджар Наталії Миколаївні, що підготували вечір та всім, хто брав участь у ньому. Чудово читала вірш англійською мовою та допомагала проводити свято слухачка з Йорданії Аль-Омарі Сара. Ми почули рядки про кохання арабською, російською, іспанською мовами (Амоакох Абрахам, - гр. №7, Едам Омар – гр. №3, Амран Умайма – гр. №4, Аккарі Омар – гр. №5, Макран Абделкарім – гр. №5). Всі були в захопленні від виконання слухачем з Франції Бангура Антоном класичної музикальної композиції на гітарі. Приємно здивував своїм вокалом Албакоуш Алі з Лівії, який виконував пісню "Ласковая моя", й звичайно, ж, реп, який зараз дуже популярний серед молоді. Слухачі гр. №5 Оніанго Френсіс та Мессаоуді Ассіл яскраво виступили в цьому жанрі та зірвали шквал оплесків. Беларуі Закарія з Марокко сам написав та прочитав у стилі реп зворушливе зізнання в любові й повазі до найдорожчої жінки у нашому житті – мами.

Юнаки та дівчата брали участь у веселих конкурсах, танцювали, дарували компліменти, жартували. Було весело, тепло й зворушливо. Час сплинув непомітно, ми поринули в атмосферу веселощів, щастя та кохання…

Та життя продовжується, то ж ми з нетерпінням чекаємо наступного свята.