Засідання «Школи місцевого та студентського самоврядування «Лідер майбутнього»

З метою виховання лідерських якостей майбутніх фахівців, формування гармонійного розвитку особистості, гуманістичного світогляду, ключових життєвих компетенцій, активної життєвої позиції; розвитку управлінського мислення, інтуїції, організаторської імпровізації, уміння робити вибір і брати на себе відповідальність; сформувати уміння та навички, необхідні в діяльності лідерів студентського та місцевого самоврядування, у м. Полтава вже сьомий рік поспіль діє молодіжний проект «Школа місцевого та студентського самоврядування «Лідер майбутнього».

26 квітня 2016 року у ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» відбулася лекція на тему: «Проектна діяльність як механізм самореалізації громадянського суспільства», яку репрезентував заступник голови профкому академії PhD Андрій Микитенко.

Молодіжний проект «Школа місцевого та студентського самоврядування «Лідер майбутнього» реалізується управлінням в справах сім’ї, молоді та спорту у тісній співпраці з вищими навчальними закладами міста, що є гарним прикладом взаємодії місцевої громади у реалізації соціального проекту. Організатори та учасники проекту висловлюють щиру вдячність ректору академії В.М. Ждану за підтримку у реалізації цього проекту.

Студентська молодь — майбутнє територіальної громади, країни, нації. Виховання відповідальних лідерів нової генерації — першочергове завдання з огляду на сучасні соціально-політичні та економічні трансформації українського соціуму. Тому знання про створення та реалізацію соціальних проектів є надзвичайно актуальною темою для молоді, яка сприяє розширенню можливостей організаційної діяльності органів студентського самоврядування та студентського профкому, формує навички створення соціальних проектів та усуспільнює знання з проектного менеджменту, time-менеджменту, team-білдингу, фондайзингу та управлінської діяльності.

Лекція викликала зацікавленість і жваву дискусію серед слухачів, студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації міста Полтави та активістів Студентського профкому академії, бажання створювати суспільно корисні проекти для місцевої громади. Раніше випускниками школи були створені такі соціальні проекти: «Врятуй життя ближнього», «Школа молодої сім’ї», «Майданс» та інші.

Сподіваємося, що розвиток лідерських якостей у студентів медиків сприятиме формуванню соціально активного, всебічно розвиненого молодого спеціаліста.