Голос Академії

Дехто вважає, що взаємовідносини між студентом і викладачем повинні бути чисто професійними й обмежуватись лише навчальною кімнатою. Чи це дійсно так?

Всім відомо, що студент – це дуже багатогранна особистість. Іноді здається, що він може абсолютно все. Особливо це стосується студентів нашої академії, адже вони не тільки надзвичайно розумні та вправні у лікувальному ремеслі, а ще й дуже талановиті. А якщо талант є, то його не можна приховувати, а, навпаки, потрібно розвивати та ділитися ними з навколишніми. Ефективним у цьому напрямі є спільна участь студентської молоді і викладачів у різноманітних соціокультурних заходах. Таке змістовне дозвілля об’єднує і націлює на позитивний результат.

Тому, 15 грудня в Полтавському академічному обласному театрі ляльок відбувся щорічний фестиваль "Голос Академії" за участі викладачів академії.

Проте, в цьому році це дійство мало дещо інший характер. Особливістю було благодійне підґрунтя заходу, адже всі виручені кошти були перераховані на лікування мами випускниці вишу.

Також у цьому році на сцену виходили не тільки "зіркові дуети", а й тріо та навіть квартети.

Але це не всі сюрпризи, якими співаки дивували присутню публіку. В їх виконанні звучали популярні композиції нашого часу та інтерпретації добре всім відомих пісень на медичну тематику. Тож до вашої уваги імена тих, хто зробив цей захід неперевершеним: 1. Максим Бусло – Павленко Світлана Анатоліївна . 2. Роман Моторний – Сидорова Алла Іванівна та Бережна Олена Едуардівна. 3. Юлія Бреус – Міщенко Сергій Віталійович. 4. Анна Семеренко – Саник Олександр Володимирович. 5. Дар'я Дворник, Тетяна Ткаченко-Радогуз – Половик Олександр Юрійович. 6. Анастасія Ваценко – Капустянський Денис Васильович. 7. Анатолій Кольоса та Дмитро Тіщенко – Запорожець Тетяна Миколаївна та Рудь Марія Володимирівна. 8. Катерина Ткаченко – Драбовський Віталій Сергійович. 9. Ксенія Олексеєнко – Міщенко Сергій Віталійович. 10. Тамуна Мжаванадзе та Пелипенко Олександр Васильович. 11. Ірина Люблінська, Христина Фоміна, Валерія Мужевська – Пелипенко Лариса Борисівна та Данилів Оксана Дмитрівна

Хороший настрій та приємні відчуття, – ось асоціації, які залишилися після цього чудового свята.

Висловлюємо щиру подяку організаторам, спонсорам, учасникам, студентському активу та нашим незмінним партнерам – флористу Ользі Кислій та Львівській кав’ярні за підтримку. Захід пройшов на високому рівні та викликав масу позитивних емоцій у присутніх і, що важливо, кожен, хто придбав квиток зробив свій особистий вклад у добру справу.