24 листопада 2016 року для студентів першого курсу стоматологічного факультету кафедрою філософії та суспільних наук (викладач к.н.держ. упр. Гладка Т.І.) було проведено патріотичний захід «Майдан.Студентський рух за європейські цінності життя», присвячений третій річниці початку Революції Гідності.

Мета заходу – розкрити роль студентства у розбудові демократичного суспільства, розповісти про мужність тих, хто три роки тому вийшов на Майдан, аби боронити свої переконання, своє право на свободу та гідність.

Під час заходу було показано архівні відео-матеріали подій Майдану, а саме: сюжети про початок мирного студентського руху за європейські цінності життя, про жорстокий розгін учасників Майдану та побиття студентів у ніч 30 листопада 2013 року.

Студенти 7, 9 та 15 груп (Валага Назар, Бутенко Діана, Кріпак Олександра, Чеботарьова Єлизавета, Чонка Дмитро, Шкурченко Анна, Ягодка Богдан) розповіли про студентів-героїв Майдану, які загинули за свободу України, – Сергія Нігояна, Михайла Жизневського, Назарія Войтовича, Устима Голоднюка, Василя Мойсея, Івана Тарасюка, Дмитра Чернявського. Пам'ять загиблих героїв присутні вшанували хвилиною мовчання.

У підсумку учасники виховного заходу зазначили, що глибоко перейнялись мужністю, силою духу і подвигом студентської молоді на Майдані, а староста курсу Севастян Волошин наголосив: «Революція Гідності стала символом боротьби студентства, боротьби українського народу за свободу і право жити у вільній демократичній країні. І це право ми мусимо гордо нести».

Заступник декана з виховної роботи стоматологічного факультету доц. Нечепаєва Л.В. щиро подякувала за проведений змістовний захід і закликала усіх присутніх до виявлення такої ж великої любові до України, яку продемонструвало українське студентство під час Революції Гідності.