«Безперервний професійний розвиток сімейного лікаря та педіатра»

6 лютого 2016 року спільно з МОЗ України, Департаментом охорони здоров’я ПОДА, ВДНЗУ «УМСА» в м. Полтаві відбувся регіональний науково-практичний семінар «Безперервний професійний розвиток сімейного лікаря та педіатра».

З привітальним словом від МОЗ України до учасників науково-практичного семінару звернувся член-кореспондент НАМН України, професор Волосовець О.П., від ДОЗ ПОДА – начальник департаменту охорони здоров’я – Лисак В.П., від ВДНЗУ «УМСА» – ректор академії, професор Ждан В.М.

На науково-практичному семінарі з доповіддю виступили:

Член-кореспондент НАМН України, професор О.П. ВОЛОСОВЕЦЬ (Національний медичний університет імені О.О. Богомольця:

«Інноваційний напрямок розвитку вітчизняної педіатрії та сімейної медицини».

«Пневмонія у дітей: сучасний погляд на проблему».

Професор С.П. КРИВОПУСТОВ (Національний медичний університет імені О.О. Богомольця):

«Наукове обґрунтування лікування та профілактики інфекцій дихальних шляхів у дітей».

«Емпірична антимікробна терапія інфекцій дихальної системи у дітей»

«Профілактичне значення вітаміну D в педіатрії»

Професор С.О. КРАМАРЬОВ (Національний медичний університет імені О.О. Богомольця):

«Найбільш поширені інфекційні захворювання у дітей: сучасні можливості діагностики, лікування та профілактики».

Професор Г.В. БЕКЕТОВА (Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика):

«Фізіологічні підходи до профілактики та лікування поширених захворювань у дітей і підлітків»

Професор О.Г. ШАДРІН (ДУ «Інститут ПАГ НАМН України»):

«Проблемні питання дієто- та фармакотерапії дитячих захворювань у сучасних настановах та рекомендаціях».

Професор О.Є. АБАТУРОВ (ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України»):

«Молекулярні механізми сучасних імунотропних препаратів».

Професор Т.О. КРЮЧКО (ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія»)

«Диференційна діагностика та лікування вірусно-бактеріальних захворювань у дітей»

В роботі семінару брали участь співробітники академії, педіатрична спільнота міста та області, інтерни та студенти академії.

Проведений науково-практичний семінар продовжив низку заходів МОЗ України, спрямованих на постійне професійне навчання педіатрів, сімейних лікарів, інфекціоністів та ЛОР-лікарів.

Після закінчення семінару пройшла змістовна та конструктивна дискусія щодо актуальних питань педіатрії. Учасники семінару, окрім знань та практичних рекомендацій, отримали сертифікати учасників науково-практичного семінару.