З 28 по 30 жовтня 2016 року на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбулася «Міжнародна конференція молодих науковців 2016» (Annual Young Medical Scientists` Conference 2016, AYMSConf 2016).

Науковий захід розпочався з урочистої церемонії відкриття AYMSConf 2016 та святкування з нагоди 135-річчя СНТ імені О.А. Киселя. Зі словами вітання виступили ректор НМУ імені О.О. Богомольця, член-кореспондент НАМН України, професор К.М. Амосова; проректор з наукової роботи, професор Т.М. Черенько; науковий консультант СНТ імені О.А. Киселя, професор О.А. Бур'янов та ін.

Під час роботи конференції працювали секційні засідання, на яких студенти-науковці зі всієї України та інших країн світу представляли результати своїх досліджень. На секції «Фундаментальна медицина» виступив із доповіддю на тему: «Корекція нанокристалічним діоксином церію патологічних змін у тканинах пародонту щурів за умов ожиріння» студент 5 групи 3 курсу стоматологічного факультету Скрипник Максим Ігорович (наук.кер. – завідувачка кафедри медичної, біоорганічної та біологічної хімії, доктор медичних наук, професор Непорада К.С.).

Провідні фахівці-модератори секцій визначили найкращі роботи, автори яких були нагороджені на урочистій церемонії закриття AYMSConf 2016. За результатами оцінювання Максим посів почесне 2 місце.

Деканат стоматологічного факультету та студентське наукове товариство Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія» щиро вітають Скрипника Максима та бажають йому подальших успіхів у науковій діяльності!