Студенти 5 групи V курсу медичного факультету №1 Булатецька Катерина Леонідівна, Маніло Юлія Володимирівна та Чеботар Олександр Віталійович під керівництвом кафедри соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров’я з біостатистикою вкотре провели санітарно-просвітницький захід серед учнів 6-х класів у Полтавській гімназії №17 на тему «Профілактика грипу та ГРВІ».

В минулому епідсезоні 2015-2016 рр. в Україні на грип та гострі респіраторні захворювання (ГРЗ) перехворіло приблизно півмільйона українців. Зважаючи на поширеність захворювання на грип та гострі респіраторні інфекції в Україні та світі виникає необхідність проведення роз’яснювальної роботи серед населення.

Лектори ставили за мету пояснити ключові відмінності гострих респіраторних інфекцій від грипу, шляхи їх поширення, клінічні прояви, поняття «груп підвищеного ризику зараження», ускладнення з боку внутрішніх органів та нервової системи та розповіли про «Золоті правила» профілактики грипу. Також сповістили, що в епідемічному сезоні 2016 - 2017 рр. в Україні, як і в усьому світі, прогнозують циркуляцію трьох штамів вірусу грипу. Учні були зацікавлені даною інформацією. Наприкінці виховної години з учнями була проведена гра «Брейн-ринг» за темою лекції, в якій вони активно та захоплено брали участь.