19 грудня 2015 року відбулася ІХ Спартакіада серед співробітників ВДНЗУ «УМСА». Спартакіада складалася з 5 видів спорту, що входять до програми обласної галузевої Спартакіади (настільний теніс, шашки, шахи, стрибки у довжину та гирьовий спорт). 68 учасники з 5 команд виборювали право бути найкращими в особистому та командному заліку.

В загальнокомандному заліку чемпіонами Спартакіади стали представники факультету післядипломної освіти. Срібними призерами стали представники стоматологічного факультету. На ІІІ місці – команда АГР.

В особистому заліку чемпіонами ІХ Спартакіади серед співробітників ВДНЗУ «УМСА» стали: Яцун Д., Лупало О., Сухомлин Т., Білозер Л., Лєбєдєв О., Пилипенко А., Вавілов В., Омельченко О., Сосненко Є., Бурцева Г., Гоголь А.

Срібними призерами стали: Крайовий Ю., Дрогіна З., Кравців М., Якунін О., Кисленко Н., Давиденко В., Проскура М., Казакова К., Батура Н, Капустянський Д.

Бронзовими призерами стали: Прилуцький О., Мосягіна Т., Гапон О, Сухомлин А., Попова І., Міщенко С., Шеметов О., Капустянський Д., Донченко В., Половик Ю.

В командному заліку з видів спорту чемпіонами з шахів, шашок та стрибків у довжину стала команда факультету післядипломної освіти, з настільного тенісу та гирьового спорту стала команда стоматологічного факультету.

Спартакіада організована спортивним клубом «Медик» (голова Саркіс І.) та міською радою ФСТ «Спартак» (голова Бурцева Г.). Призери Спартакіади були нагороджені медалями та грамотами від спортивного клубу «Медик». Всі учасники змагань отримали заряд бадьорості та гарного настрою, а це найвища нагорода для організаторів змагань.

Вітаємо призерів змагань!