День стоматолога

9.02.2016 День стоматолога кафедра післядипломної освіти лікарів-стоматологів традиційно відсвяткувала проведенням Всеукраїнського професійного конкурсу лікарів-стоматологів «Шлях у світ майстерності», який в цьому році вже був сімнадцятим.

8.02.2016 відбувся фінал конкурсу, якому передували півфінальні змагання на профільних кафедрах вищих медичних навчальних закладів України. Наш ВДНЗУ представляла команда Зінченко Катерина-Ковтун Роман. До Полтави з’їхалися команди з ХМАПО Сумської філії - Звягін Сергій- Жижкун Аліна; ХНМУ - Куценко Наталья -Салтіс Маргарита; ХМАПО - Дєєва Ганна- Кириченко Ганна; ДЗ «ДМА МОЗУ» КолІсник Володимир- Ратушна МарІя; І-ФНМУ- ЦІпух Ольга-Козак Єкатерина; ДВНЗ «ТДМУ ім. Горбачевського - Гладій Вадим- Присяжна Олена.

9.02.2016 для підведення підсумків конкурсу був проведений семінар. З привітанням учасникам, гостям, присутнім виступили проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти професор, д.мед.н. Скрипник Ігор Миколайович, зав. кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів, професор, д.мед.н. Скрипников Петро Миколайович. Вони відмітили важливість конкурсу для професійного становлення лікарів-інтернів, побажали успіхів та нових досягнень в оволодінні стоматологічною майстерністю. Далі доцент кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологіd, Заслужений лікар України, головний лікар Дому «Аполонія» С.В. Радлінський провів захопливий, яскраво ілюстрований екскурс історією Дня стоматолога.

Професор кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів, Заслужений лікар України Скрипнікова Таїса Петрівна відмітила впевнену, злагоджену роботу команд учасників. Подякувала журі, до якого входили викладачі вищих медичних навчальних закладів України, за співпрацю, підготовку та підтримку своїх конкурсантів.

До складу журі входили : проф. Скрипникова Таїса Петрівна – голова, доц. Хміль Тетяна Андріївна – секретар, ас. Шевченко Василь Кирилович, к.мед.н., ас. кафедри стоматології ФПО ХНМУ Сухіна Ірина Сергіївна, к.мед.н. ас. кафедри стоматології ФПО І-ФНМУ Мельничук Арсен Степанович, к.мед.н., асистент кафедри стоматології та терапевтичної стоматології ХМАПО Іванов Олександр Євгенійович, к.мед.н., ас. кафедри стоматології ФПО Криворізського філіалу ДЗ «ДМА МОЗУ» Дрок Вікторія Олександрівна, к.мед.н., ас. кафедри стоматології та терапевтичної стоматології ХМАПО (Сумський філіал) Карпець Лідія Михайлівна.

Таїса Петрівна виказала вдячність керівництву стоматологічної академії та комунальної установи «Полтавський обласний центр стоматології –стоматологічна клінічна поліклініка» за надані робочі місця, аудиторії, технічне та матеріальне забезпечення конкурсу, співробітникам кафедри, особливо доц. Хміль Т.А., та ас. Шевченко В.К. за організацію конкурсу.

Безумовно, довгоочікуваною була доповідь про цьогорічні особливості проведення та результати конкурсу секретаря журі доц. Хміль Тетяни Андріївни.

Отже переможцями цього року були оголошені:

третє місце - Звягін Сергій- Жижкун Аліна, Гладій Вадим- Присяжна Олена.

друге місце - Зінченко Катерина-Ковтун Роман

перше місце - КолІсник Володимир- Ратушна МарІя

Що цікаво, симпатії он-лайн аудиторії, щодо переможця, повністю збіглися з думкою журі. За перебігом конкурсу, завдяки роботі сторінки конкурсу на сайті www. dentaero.com (розробник ас. Дубина В.О.), мали змогу спостерігати та виказати свої вподобання користувачі з різних країн світу.

Особливої теплоти та святковості семінару надали виступи лікарів-інтернів першого року навчання, організовані доц. Ступак О.П. З запальним танком виступили солісти народного самодіяльного ансамблю танцю «Юність» Бондарець Богдан та Коломейчук Денис (худ. керівник Матюніна О. В.). Та зачарували аудиторію виконаними піснями юнаки вокального ансамблю «Plicae Vocalis», соліст Тищенко Олександр.

Незабутнім для конкурсантів залишиться і нагородження цінними призами від спонсорів – Дому «Аполонія», фірм Colgate (представник Кравченко Катерина), Dentsply (представник Антонова Марія) та пам’ятні фото з метрами стоматології – професором Скрипниковою Таїсією Петрівною та заслуженим лікарем України Радлінським Сергієм Володимировичем.

Чекаємо наступного року у Полтаві.