Православні та новорічні свята – це період здійснювати благочинність, творити добро, дарувати душевне тепло тим, кому його не вистачає. 18 грудня 2015 року напередодні дня Святого Миколая студенти 7 групи, 1 курсу стоматологічного факультету (куратор Гладка Т.І, викладач кафедри філософії і суспільних наук) відвідали Полтавську загальноосвітню школу-інтернат № 2 І-ІІІ ступенів імені Н.К. Крупської, де зустрілись із вихованцями різновікової дошкільної групи.

Святковий захід відкрили студенти Бушинська Єлизавета та Руденко Владислав. Сценарій свята включав розповідь про історію свята Миколая, загадки, зачитування студентами віршів.

Під час заходу студентка Єлісєєва Анастасія провела для дітей майстер-клас «Як правильно чистити зуби»», продемонструвавши на стоматологічному фантомі правильні рухи зубної щітки. Це дуже зацікавио малечу. Кожен з дітей прагнув спробувати поводити щіткою по фантому за зразком Анастасії.

На закінчення свята студенти заспівали пісню про Святого Миколая та подарували дітям пакунки із солодощами, фруктами, соками. вручили кожній дитині книжечку. А Єлісєєва Анастасія передала групі зі свого дитинства бібліотечку дитячих книжечок. Діти раділи, обіймали студетів та не хотіли прощатись.