Кубок ректора з КВН

19 квітня в нашій академії відбувся «КВН – кубок ректора», за який боролися дві команди – «Стоматологічний факультет» проти «Лікувального факультету». Команди оцінювало кмітливе, досвідчене та не менш веселе журі: проректор з науково-педагогічної роботи та гуманітарної освіти Ставицька Наталія Петрівна, завідувач кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії голови та шиї Аветіков Давид Соломонович, завідувач кафедри травматології та ортопедії Пелипенко Олександр Васильович та голова Студентського парламенту Щербина Олександра.

Змагання розпочалося із цікавого конкурсу «Візитка», де команди презентували себе з найкращої сторони.

Надалі учасники проявили максимум ентузіазму, винахідливості і кмітливості в конкурсі «Розминка», де відповідали на неординарні та досить неочікувані питання від суддів.

Також цікавим став конкурс «Домашнє завдання», тематикою якого був «День космонавтики», де конкурсанти показали якісний гумор у космічному стилі.

Усі присутні в залі занурилися в атмосферу позитиву і веселощів. Кожна команда проявила себе з якнайкращого боку і була гідна Кубка ректора, журі готове було «розпиляти» кубок навпіл, але в кожної гри є певні правила і тому журі віддало перемогу команді «Стоматологічного факультету». Але розрив у балах був настільки малим, що все ж таки перемогла дружба.

В знак перемоги обидві команди отримали солодкий приз від наших найкращих деканатів, щоб трішки підсолодити собі життя.

Підсумувавши свято, варто наголосити на чудових виступах усіх команд і особливо підкреслити кмітливість і винахідливість студентської молоді нашої академії.

ФОТОЗВІТ: https://vk.com/album-29900746_231101240