«Студентська молодь – рушійна сила держави»

21 квітня 2016 року в залі засідань Вченої ради Полтавського Національного технічного університету відбулась Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Студентська молодь – рушійна сила держави», де взяли участь лідери студентського самоврядування нашої академії Дондик Ксенія, Цибулько Юлія, Соколова Данііла, на чолі з радником ректора з молодіжної політики Каплуном Дмитром.

З вітальним словом виступив ректор Полтавського національного технічного університету ім. Кондратюка Оніщенко В.О., далі свої доповіді на пленарному засіданні презентували представники органів студентського самоврядування ВНЗ міста. Серед виступаючих був Голова ради представників студентського самоврядування при МОЗ України Каплун Дмитро з темою: «Команда та мотивація активістів студентського самоврядування».

Далі відбулась екскурсія до Народного музею університету та Виставкової зали наукових досягнень університету, а також заключне пленарне засідання, де було розглянуто низку цікавих доповідей.

Також цікаво було взяти участь у тренінгах «Успішний старт твоєї кар’єри» та «Лідерство у студентському самоврядуванні», а також відвідати екскурсію до Державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви».