Не будь байдужим до благоустрою території Alma mater

16 квітня 2016 року на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 №777-р «Деякі питання проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» (із змінами) та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 09.03.2016 №89 «Про проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та дня благоустрою території області», з метою озеленення територій закладів освіти, поліпшення санітарного стану прилеглих до закладів територій, розширення, охорони зелених насаджень та заповідних територій, Студентський парламент у складі активних та небайдужих студентів стоматологічного факультету та лікувального факультету №1 і №2, долучилися до благоустрою території ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія».

Загалом було прибрано 3,5 га території, висаджено 15 дерев, 10 кущів та упорядковано близько 300 м2 газонів та квітників.

Адміністрація академії та Студентський парламент щиро вдячні всім небайдужим студентам, які не абияк допомогли підготувати територію нашої академії до весни і зробити подвір’я ще кращим та красивішим.