зустріч з ректором

13 вересня відбулася зустріч ректора академії професора Ждана В.М. з органами студентського самоврядування та громадськими організаціями (актив студентського парламенту, профкому та студентських рад гуртожитків).

На зустрічі були присутні: проректор з науково-педагогічної роботи і гуманітарної освіти Похилько В.І., декан медичного факультету Рябушко М.М., декан підготовки іноземних студентів Буря Л.В, заступник декана стоматологічного факультету Амосова Л.І., заступник декана медичного факультету №2 Полторапавлов В.А., директор медичного коледжу Кундій Ж.П., директор студмістечка Мащенко Е.Г., юрисконсульт А.В. Мішина, а також студенти-активісти Студентського парламенту та Студентського профкому.

Нарада розпочалася зі вступного слова ректора ВДНЗУ «УМСА» професора Ждана Вячеслава Миколайовича, який звітував про нововведення та ремонтні роботи в академії, розглянув нагальні питання щодо навчального процесу студентів, заходів, спрямованих на подолання корупції, а також заходів проти паління та неналежного вигляду студентів у стінах академії.

Також професор Ждан В.М. дав вичерпні відповіді на анонімні запитання студентів, ґрунтовно відповів на усні запитання присутніх та закликав до співпраці і обміну думками по всіх напрямках діяльності.

Підсумувавши, потрібно сказати, що зустріч була вдалою та продуктивною, адже не залишилось жодного не розглянутого питання. Також варто зауважити, що ректор нашої alma mater завжди відкритий до діалогу зі студентами та з задоволенням допоможе у вирішенні будь-яких нагальних питань.