Церемонія нагородження «Студент року 2016»

З ініціативи Адміністративної ради з питань інформаційної діяльності академії до 95-річчя нашої аlma mater Студентським парламентом ВДНЗУ «УМСА» було вперше проведено «Студент року 2016». Нагородження відбулося 23 травня в ОЦЕВУМі.

Кращих студентів визначала комісія, до складу якої ввійшли: ректор академії Ждан Вячеслав Миколайович, проректор з науково-педагогічної роботи та гуманітарної освіти Ставицька Наталія Петрівна, куратор СНТ Непорада Каріне Степанівна, завідувач кафедри фізичного виховання Бойко Дмитро Миколайович, керівник культурно-освітньої діяльності Сидоренко Людмила Володимирівна, радник ректора з молодіжної політики Каплун Дмитро Володимирович та голова Студентського парламенту Щербина Олександра.

Незважаючи на велику кількість достойних претендентів на це звання, боротьба за перемогу була запеклою і визначити переможця було надзвичайно важко. Але вельмишановна комісія зробила вдалий вибір. Отже, презентуємо кращих студентів 2016 року:

• "Студент року" – Яковлева Дар’я (5 гр. 5 к. стоматологічного ф-ту);

• "Кращий студент медичного факультету №1" – Левицький Георгій (9 гр. 5 к. медичного ф-ту №1);

• "Кращий студент медичного факультету №2" – Діхтяренко Євгеній (22 гр. 2 к. медичного ф-ту №2);

• "Кращий студент стоматологічного факультету" – Дондик Ксенія (14 гр. 3 к. стоматологічного ф-ту);

• "Кращий студент іноземного факультету" – Джумаев Вепа (35 гр. 3 к. іноземного ф-ту);

• "Кращий студент медичного коледжу" – Авдоніна Анастасія (21 гр. 2 к. фармацевтичного відділення);

• "Кращий студент – громадський діяч" – Зайцева Валерія (12 гр. 2 к. стоматологічного ф-ту);

• "Кращий студент – науковець" – Максименко Олександр (16 гр. 6 к. медичного ф-ту №1);

• "Кращий студент – волонтер" – Островський Андрій (2 гр. 1 к. медичного ф-ту №1);

• "Кращий студент – спортсмен" – Буян Валерій (17 гр. 1 к. стоматологічного ф-ту);

• "Кращий студент культурно-мистецький діяч" – Ваценко Анастасія (4 гр. 4 к. медичного ф-ту №1);

• "Краща академічна група" – 18 група 1 курсу медичного факультету №1, староста - Перчик Олена.

Треба відмітити чудову організацію свята Студентським парламентом та подякувати усім, зокрема, Соколовій Данієлі, за злагоджену роботу.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!