2 березня у залі засідань Вченої ради Харківського національного медичного університету відбувся круглий стіл «Актуальні питання співпраці між Радою молодих учених та Радою представників студентського самоврядування при МОЗ України».

На засідання завітав ректор університету Володимир Лісовий, він звернувся до учасників заходу зі словами: «Ви молоді, енергійні й готові розвивати вітчизняну охорону здоров'я на нових етапах. Ваше завдання зробити так, щоб не закінчилася вища медична школа країни спогадами про великих учених минулого. Ви маєте зрозуміти проблеми сучасної медицини і, розібравшись у них, спробувати знайти місце для тих напрямків, які ви представляєте, а саме молодіжну науку і студентське самоврядування. Бажаю вам успіхів у роботі й усього найкращого!»

Також на круглому столі були присутні голова Ради представників студентського самоврядування при МОЗ України Каплун Дмитро, голова Ради молодих вчених Куфтеріна Наталія і секретар Ставицький Станістав, а також активісти органів студентського самоврядування, представники рад молодих вчених та студентських наукових товариств Харківських медичних і фармацевтичних шкіл.

В результаті презентацій і обговорень можливих векторів співпраці Ради молодих вчених та Ради представників студентського самоврядування при МОЗ України був підписаний договір про співпрацю.