Іскра студентського ентузіазму, проект дворічного існування, море організаторської роботи, відбірковий етап головних героїв конкурсу, надзвичайно велика кількість годин виснажливих тренувань, репетицій та підготовки самих учасників, невід*ємна, і в той час незамінна, підтримка адміністрації академії, ректора нашої альма–матер - Ждана В*ячеслава Миколайовича, проректора з навчально – виховної роботи Ставицької Наталії Петрівни, і ось, любі друзі, ви вже опинилися на найочікуванішому заході – «Містер УМСА 2016».

Сім найкращих представників різних факультетів зійшлися у боротьбі за право отримати головний титул цього року – «Містер УМСА 2016!» Відбірковий етап був надзвичайно складний не тільки для організаторів конкурсу – студентського профкому, але й для самих претендентів. Хлопці мусили якомога яскравіше проявити себе та довести, що кожен з них гідний бути представником свого факультету, але це був лише початок. Надалі хлопців чекало багато виснажливих тренувань не тільки своїх особистих номерів, але й спільного дефіле, яке було поставлено студентом 3-го курсу стоматологічного факультету Звірянським Владиславом та студентом педагогічного університету Погорілим Сергієм. До складу учасників третього сезон ввійшли: Лошаков Генадій – студент 1 курсу медичного факультету №2, Андам Андамові – студент 1 курсу медичного коледжу медичного факультету стоматологічного відділення з ортопедією, Рамус Артем – студент 5 курсу стоматологічного факультету, Тимошенко Андрій – студент 4 курсу медичного факультету №1, Котуз Максим – студент 1 курсу медичного факультету №1, Іванченко Олександр – студент 1 курсу медичного факультету №1, Солтанініа Мехрзад – студент 5 курсу факультету підготовки іноземних студентів. Конкурс проводився у чотири етапи. Першим з них була «Візитка», де учасники повинні були себе презентувати. Другою складовою заходу стало дефіле, в якому хлопці вийшли в прекрасних вбраннях головної задумки шоу – «Олімпійські Боги». Кожен конкурсант представився перед глядачами у костюмі одного з олімпійських богів: Лошаков Генадій – Посейдон, Андам Андамові – Гермес, Рамусь Артем – Геліос, Тимошенко Андрій – Арес, Котуз Максим – Аід, Іванченко Олександр – Діоніс, Солтанініа Мехрзад – Гефест. Але справжнє випробування чекало попереду – інтелектуальний конкурс. Кожний учасник повинен був відповісти на два питання та максимально проявити свої інтелектуальні здібності. Але навіть це завдання хлопці з легкістю подолали. Завершуючи конкурсну програму, конкурсанти презентували свої таланти. Лошаков Генадій виконав пісню «Спи собі сама» під акомпанемент акустичної гітари, Андам Андамові станцював запальну лезгінку, Рамусь Артем показав історію трагічного кохання у чутливому вальсі, Тимошенко Андрій відтворив сценічну постанову, головною задумкою якої було показати глядачам боротьбу, жагу до волі та ціну любові до рідної землі, Котуз Максим підкорив глядачів неймовірною грою на гітарі, Іванченко Олександр станцював драйвову самбу, Солтанініа Мехрзад полонив серця божественною грою на фортепіано мелодії пісні «Червона рута» у власній обробці та прекрасним її виконанням на рідній мові.

Боротьба була просто пекельною, абсолютно всі учасники максимально проявили себе з різних сторін, але головна інтрига вечора не давала спокій нікому: хто ж стане Містером УМСА 2016? І ось настала найочікуваніша мить цього вечора. Не дивлячись на напружену нараду наших суддів, номінації були розпроділені. Отже, Лошаков Генадій отримав диплом у номінації «Містер Кмітливість 2016», Андам Андамові – «Містер харизматичність 2016», Рамусь Артем – «Містер феєричність 2016», Тимошенко Андрій – «Містер мужність 2016», Котуз Максим – «Містер креативність 2016», Іванченко Олександр – «Містер багатогранність 2016», Солтанініа Мехрзад – «Містер артистичність 2016». Почесне срібло у цій неймовірній боротьбі виборов Солтанініа Мехрзад у номінації «Віце – Містер УМСА 2016». Але головна номінація вечора залишалася в таємниці… З розривом у 2 бали перемогу головної чоловічої битви серед студентів нашої академії перемогу отримав Тимошенко Андрій, з чим ми його вітаємо та бажаємо, щоб його перемоги та досягнення на цьому не зупинялися, величезну купу щастя, здоров*я, вірних друзів та безмежного кохання. І звичайно, велику подяку висловлюємо куратору конкурсу доценту кафедри дитячої хірургічної стоматології з пропедевтикою хірургічної стоматології - Дубровіній Олені Віталіївні. З нетерпінням чекаємо вас, любі друзі, у четвертому сезоні. До нових зустрічей!

Перший заступник

Голови ППО студентів