«Студентська республіка 2016» відбулась!

З 3 по 5 червня студенти нашої академії брали участь у наймасштабнішому та найцікавішому мультифестивалі Студентського парламенту «Студентська республіка 2016».

Метою цієї гри є імітація держави, яка має свої закони, свої порядки і правила, і навіть свою конституцію та валюту. Кожен має можливість зробити цю країну якомога кращою, втілити у життя свої задумки, політичні бачення та всі ті речі, які хочеться зробити в реальному житті.

Протягом «Студентської республіки 2016» відбувалося все: працевлаштування, засідання Верховної ради, судові засідання, мітинги, конкурси-візитівки команд, міс та містер СР, боді-арт, конкурс відео робіт та ін. Під час гри активно проводилася і політична гра: зняття мера з посади, два розпуски і два скликання Верховної ради СР, одні з найбільших дебатів, де участь взяло 4 кандидати на посаду мера «Студентської республіки 2017».

За результатами таємного голосування жителів Студентської республіки, перемогу здобув студент ІІІ курсу лікувального факультету Лєвшин Андрій.

Кожен студент за ці три дні знайшов нових друзів, отримав драйв, задоволення, певний досвід та звичайно гарний заряд позитиву на літо і наступний навчальний рік!

Ми сподіваємось, що табір «Диканська дубрава» буде процвітати і наступного року ми зможемо відібрати більше команд, що також будуть радувати нас своєю активністю та креативністю.

Тож бажаємо усім легкої сесії, веселого літа та чекаємо вас у країні «Студентської республіки 2017»!