Студентська весна – 2016

14 квітня в аудиторії №5 відбулося велике мистецьке свято. Творчий звіт колективів відділу культурно-освітньої діяльності в ході обласного міжвузівського мистецького фестивалю «Студентська весна», що був присвячений 95-річчю академії, пройшов з великим успіхом.

Програму оцінювали члени високо професійного журі, на чолі з головою – директором обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, членом Національної Всеукраїнської музичної спілки Д.О. Соколовим. Журі було вражене прекрасним виступом усіх колективів. Висока виконавська майстерність, масовість, різножанровість та оригінальність програми, святковий настрій кожного учасника, а також велика підтримка глядачів, створили в залі атмосферу студентського братства.

Неперевершеними, перш за все, були виступи народних аматорських колективів: ансамблю танцю «Юність» (керівник О. Матюніна), вокального ансамблю « Мальви» (керівник Л. Сидоренко), духового оркестру (керівник В.Никін), в яких взяли участь не тільки студенти, а й викладачі академії: доцент кафедри загальної хірургії Шумейко І.А., та, звісно, народний аматорський хор працівників бібліотеки «Криниця» (керівник Л.Співак).

Гучними оплесками глядачі зустріли прекрасні студентські колективи: вокальний гурт «Пліка вокаліз» (керівник Д.Лузановський), ансамбль бально-спортивного танцю «Орхідея» (керівник І.Люблінська), ансамбль естрадно-спортивного танцю «Стимул», (керівник О.Байда), ансамбль естрадного танцю «Мелліор» (керівник М.Кириленко), ансамбль сучасної хореографії «Харизма» (керівник М.Михайлюк), дует «Акустик Саунд», тріо «Чар зілля» (керівник – заслужений працівник естрадного мистецтва України І.Табель), ансамбль барабанщиць «Аритмія» (керівник – заслужений працівник культури України Е.Дуднік), тріо з Йорданії «Тараб» та студент з Ірану М. Солтанія.

Приємно було бачити на сцені учасників ансамблю народного танцю «Візерунки» (керівник Л.Кириленко) – доцентів кафедр медичного та стоматологічного профілів разом із їх солістом – деканом медичного факультету №2 професором Похилько В.І.

Чудово провели програму студенти медичного факультету Е. Дубровіна та А. Левшин. Звукове забезпечення – аспіранта кафедри хірургічних хвороб №3 В. Драбовського, режисер концерту – начальник відділу культурно-освітньої діяльності Л. Сидоренко.

Щиро дякуємо учасникам! Бажаємо всім весняного настрою та подальшого творчого натхнення!