"Танці з викладачами" ІІІ сезон

Чи доводилося вам коли-небудь зустрічати вашого улюбленого викладача на сцені у ніжному вальсі, пристрасному танго чи запальному хіп-хопі 23 травня в ОЦЕВУМі відбувся 3 сезон проекту "Танці з викладачами", де кожен бажаючий мав можливість підтримати найкращу танцювальну пару.

Оцінювали майстерність учасників справедливі судді: проректор з виховної роботи Ставицька Н.П., методист культурно-освітнього відділу Герсь Н.П., радник ректора з молодіжної політики Каплун Д.В. та голова студентського парламенту Щербина Олександра.

Безперечно, всі виступи були по-своєму бездоганні, адже кожна пара вклала багато зусиль, щоб ми змогли поринути у дивовижну казку. Все ж судді визначили переможців у кожній номінації:

"Найкраща майстерність виконання" - аспірант кафедри нервових хвороб з нейрохірургією та медичною генетикою Піддубна О.О. та студент 5 к. стоматологічного ф-ту Михайлюк Марк.

"Найгалантніший танок" - викладач кафедри фізичного виховання та здоров'я Скріннік Є.О. та студент 1 к. стоматологічного ф-ту Колібіденко Максим.

"Найкреативніша ідея танцю" - аспірант кафедри хірургії Драбовський В.С. та студентка 2 к. медичного ф-ту №1 Гусак Анастасія.

"Найграціозніше виконання" - заступник декана медичного факультету №1 Капустянський Д.В. та студентка 3 к. стоматологічного ф-ту Видайко Ангеліна.

"Родзинка конкурсу" - декан медичного факультету №2 Похилько В.І. та студентка 1 к. медичного ф-ту №1 Тарасенко Анастасія.

Звісно, не обійшлося без допомоги чарівних ведучих Лєвшина Андрія та Ваценко Анастасії. Також, щоб зробити цей вечір незабутнім, для вас виступали Литвяк Аліна, Ваценко Анастасія, Позняк Альона з гарними піснями та чудовий танцювальний колектив "Мельор". Незабутнім став виступ ансамблю народного танцю співробітників академії «Візерунки» під керівництвом декана медичного факультету №2 Похилька Валерія Івановича та балетмейстера Лариси Кириленко.

Можна підсумувати, що цей вечір дійсно залишиться незабутнім. Безсумнівно, кожна танцювальна пара добре виступила. Тож вітаємо переможців та надіємось, що в наступному році зможемо побачити ще більше захопливих виступів.