«Актуальні питання якості медичної освіти»

12-13 травня 2016 року в м. Тернополі на базі ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України» було проведено ХІІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Актуальні питання якості медичної освіти».

ВДНЗУ «УМСА» представила делегація у складі: проф. Білаша С.М., проф. Петрушанко Т.О., доц. Бєляєвої О.М., доц. Лохматової Н.М., доц. Бурі Л.В., доц. Ставицького С.О., Поліщука В.В., Мороховець Г.Ю., Каплуна Д.В.

На пленарному засіданні виступила проф. Петрушанко Т.О., голова робочої групи з розробки стандарту вищої освіти за фахом «Стоматологія», яка ознайомила присутніх з проектом стандарту вищої освіти України за спеціальністю 221 «Стоматологія».

На секційному засіданні №2 «Стандарти вищої медичної (фармацевтичної) освіти, забезпечення її якості та контролю, результати впроваження форм внутрішнього контролю якості освіти у вищих медичних навчальних закладах» з доповіддю «Результати зовнішнього і внутрішнього моніторингу якості вищої освіти у ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» за 2015 календарний рік» виступила доц. Бєляєва О.М.

Під час завершення конференції завідувач сектору освіти Управління кадрової політики та освіти МОЗ України Юрій П’ятницький зазначив, що впродовж двох днів роботи конференції вдалося зробити чимало, зокрема затвердити наказ, який регламентує імплементацію положень Закону України «Про вищу освіту» і Постанови про новий перелік галузевих знань. Ректор Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, проф. Михайло Корда подякував усім учасникам конференції за їхню активну позицію і плідну роботу впродовж двох днів.