НОМІНАЦІЯ З ПРИСМАКОМ АЗАРТУ – «МІСТЕР ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ – 2016»

22 листопада в аудиторії №5 співробітниками кафедри терапевтичної стоматології на чолі з професором Петрушанко Тетяною Олексіївною була проведена номінація «Містер терапевтичної стоматології», що вже стала щорічною.

В інтелектуальному змаганні брали участь 15 юнаків V курсу стоматологічного факультету, кращі в навчанні, активні в суспільному житті, дотепні в спілкуванні.

Оцінювали наших учасників та вирішували спірні питання чарівні члени жіночого журі: д.мед.н., проф. Петрушанко Т.О., д.мед.н., проф. Ткаченко І.М., декан стоматологічного факультету проф. Сидорова А.І., к.мед.н., ас. Аніщенко Р.І.. Для збереження гендерної рівності в оцінці переваг володаря головного титулу за ходом гри спостерігала апеляційна рада: д.мед.н., проф. Ніколішин А.К., к.мед.н., доц. Петрушанко В.М. та к.мед.н., доц. Попович І.Ю.

Спочатку учасникам шоу були запропоновані блоки запитань типу бліц з розділу загальних знань. Кожен блок містив 3 питання, що стосуються здорового способу життя, етикету та відомих чоловіків світу. У другому раунді учасники відповідали на питання з терапевтичної стоматології з варіантами відповідей. 3-й раунд містив більш складні запитання з терапевтичної стоматології, на які учасник повинен був відповісти одразу, без підготовки та варіантів відповіді.

У фіналі було традиційно 3 конкурси. Конкурс №1 – конкурс ораторської майстерності. Конкурс №2 мав клінічне спрямування, а конкурс №3 був практичного спрямування.

В запеклій боротьбі з відривом лише у 3 бали перемогу здобув Вербицький Костянтин, студент 6 групи V курсу, здобувши титул «Містера терапевтичної стоматології – 2016».