Всеукраїнський тиждень права у медичному коледжі

У медичному коледжі академії Міжнародний день захисту прав людини та Всеукраїнський тиждень права відзначили рядом заходів. З 5 по 9 грудня 2016 року студенти взяли участь у марафоні написання листів на захист осіб, права яких порушуються, ініційованому Міжнародною правозахисною організацією «Amnesty international».

5 грудня 2016 року студентський та педагогічний колективи долучилися до перегляду документальних фільмів на правову тематику ? «Крим SOS» та «Хоттабич і його команда» у рамках роботи 13-го мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини.

9 грудня 2016 року командою юристів КУ «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради була проведена лекція на тему «Природні та соматичні права людини».

12 грудня 2016 року в коледжі відбулася бесіда на тему «Права та обов'язки неповнолітніх. Кримінальна та адміністративна відповідальність» для студентів, що навчаються на базі базової середньої освіти, за участю старшого інспектора з особливо важливих питань ювенальної превенції Головного управління національної поліції України в Полтавській області, майора поліції Оксани Анатоліївни Заплавної.