ВДНЗ України «УМСА», кафедра українознавства та гуманітарної підготовки (зав.кафедри доц. Лещенко Т.О.) щиро вітає студентку 13 групи І курсу медичного факультету Безкоровайну Анну Олександрівну за І місце в ІІІ (обласному) етапі VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка в Полтавській області! Студентку до участі в конкурсі підготувала старший викладач кафедри українознавства та гуманітарної підготовки Юфименко В.Г.

Тематика творчих завдань конкурсу пов’язана з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбутнє України, про яку мріяв і писав у своїх творах Тарас Шевченко.

Прикметно, що наші студенти-першокурсники взялися випробовувати свої знання та побажали відчути смак суперництва у мовних конкурсах нарівні зі студентами-філологами старших курсів педагогічного університету. Легких суперників ніколи не буває - тому перемога потребувала чимало зусиль. Рівень складності завдань був однаковим. Але це не завадило їм досягти цих результатів. Вітаємо!

13 лютого 2016 року на базі Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №27» пройшов ІV етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У конкурсі взяло участь 34 особи. Це представники загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, студенти вишів І-ІІ, ІІІ-ІV рівнів акредитації. Учасники працювали над виконанням завдань відповідно до Положення конкурсу.

У цей же день відбулося урочисте нагородження переможців обласного етапу. Вони отримали дипломи та цінні подарунки, а вчителі та викладачі – грамоти Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації. Учні і вчителі Полтавської загальноосвітньої школи №27 підготували цікаву концертну програму.

На святі були присутні Зелюк В.В., ректор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського; Степаненко М.І., ректор Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка; Неживий О.І., професор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського , літературознавець, краєзнавець; Солончук І.В., методист ММК.

Довідка

Конкурс започатковано відповідно до Указу президента України від 30 вересня 2010 року №928 «Про міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка» з метою вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської плеяди літературних митців, виховання у молодого покоління українців поваги до мови й традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні та за її межами.