ОГОЛОШЕННЯ

Кафедра українознавства та гуманітарної підготовки запрошує приєднатися до ХVI Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

9 листопада 2016 року, в День української писемності та мови, кафедра українознавства та гуманітарної підготовки ВДНЗ України «УМСА» за підтримки стоматологічного факультету, медичного факультету №1 та медичного факультету №2 запрошує студентство, професорсько-викладацький склад, працівників відділів академії приєднатися до ХVI Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Цього дня об 11 годині на 1 каналі Українського радіо почнеться годинна радіопрограма, присвячена акції: йтиметься про історію радіодиктанту, його учасників, умови написання, а об 11:30 прозвучить власне текст. Вам потрібно бути біля радіоприймача або мати вихід в мережу Інтернет. Із собою потрібно мати аркуш паперу, ручку. (https://www.facebook.com/dyktant/)

За умовами акції, кожен може надіслати диктант на перевірку на Українське радіо: вул. Хрещатик, 26, Київ – 1, 01001; електронні листи – rd@nrcu.gov.ua.

У разі паперових версій перевірятимуться лише диктанти, надіслані 9 і 10 листопада. Електронні листи мають містити відскановані чи сфотографовані копії написаних від руки диктантів і бути надісланими не пізніше 12:00 10 листопада.

Мета акції – не стільки перевірка грамотності, скільки демонстрація солідарності з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці володіли українською мовою і зберегли її для нащадків.