Благодійна акція в день Святого Миколая

В рамках благодійної акції «Чужих дітей не буває» деканат факультету підготовки іноземних студентів разом із викладачами-кураторами кафедри українознавства та гуманітарної підготовки в день Святого Миколая завітали до Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для глухих дітей. Акцію підтримав та долучився до теплої зустрічі також і студентський профком академії.

Уже не один рік поспіль у день Святого Миколая Чудотворця академія влаштовує теплі зустрічі з дітьми-сиротами та дітьми з особливими потребами. Не став винятком і цей рік. День Святого Миколая – одне з найсвітліших і найрадісніших новорічних свят, адже з його приходом кожен сподівається на маленьке диво, здійснення заповітної мрії.

Свято Миколая Чудотворця найбільш очікуване для всіх дітей, а особливо для тих, у кого немає рідних, або тих, хто має вади розвитку. Напередодні свята вони пишуть йому листи зі своїми побажаннями. Звертаючись до Святого Миколая, позбавлені батьківського тепла дітлахи сподіваються на здійснення заповітної мрії – мати люблячих і турботливих маму і тата, жити в щасливій родині, бути здоровими. Тож бути помічником Святого Миколая може кожен, хто має щире серце і бажання творити добро. Щороку Святий Миколай невидимою рукою здійснює найзаповітніші дитячі мрії та приносить у кожну родину щиру втіху і любов. Найбільше за всіх чекають на нього звісно ж діти, які з нетерпінням очікують жаданих «миколайчиків».

Студенти подарували іграшки, канцтовари, матеріали для рукоділля та солодощі вихованцям закладу. Своєю присутністю студенти створили особливу й чарівну атмосферу свята. Вітаючи дітлахів, вони побажали їм здоров'я, успіхів у навчанні і щоб усі їхні мрії та сподівання обов'язково збулися.

Дітлахи із задоволенням отримали бажані гостинці та віддячили гостям святковими творчими виступами, щасливими дитячими посмішками і щирими словами вдячності.