Зустріч із ветераном Другої світової війни А.В. Грімовим

У медичному коледжі академії проведено зустріч студентів та педагогічного колективу коледжу із ветераном Другої світової війни, капітаном медичної служби, к.мед.н., викладачем кафедри ортопедичної стоматології та зуботехнічного (нині медичного) відділення медичного коледжу Анатолієм Володимировичем Грімовим.

Відкрив зустріч заступник директора з виховної роботи Дашевський І.О., який поздоровив ветерана та всіх присутніх із перемогою над нацизмом та у Другій світовій війні, наголосивши, що такі заходи – основа громадянсько-патріотичного виховання молоді.

Із фронтової пісні, у виконанні Анатолія Володимировича, розпочалася бесіда ветерана з присутніми. Він розповів про свій життєвий шлях, про війну, про сім років служби в армії, зокрема в особистій охороні маршала Г.К. Жукова, що проходила в Одеському військовому окрузі. Сивочолий ветеран повідав і про те, як обрав професію зубного техніка, що для цього йому довелося опанувати велику кількість наук, а також закликав студентів до любові та поваги до своєї професії.

Особливу увагу Анатолій Володимирович приділив бесіді зі студентами стосовно дотримання здорового способу життя, відмови від шкідливих звичок та позитивному настрою життя. На його думку, це рецепт його активного довголіття.

Студентська рада та студентський профком коледжу привітали ветерана цінним подарунком та щирими словами вдячності за перемогу над фашистським агресором.