Урочисте засідання Вченої ради з нагоди випуску студентів медичних факультетів № 1,2, стоматологічного, та факультету підготовки іноземних студентів

24 червня 2016 року в академії відбулося урочисте засідання Вченої ради з нагоди випуску студентів медичних факультетів № 1,2, стоматологічного, та факультету підготовки іноземних студентів. 628 випускників стали дипломованими спеціалістами, а 38 з них отримали диплом з відзнакою.

В урочистих заходах прийняв участь народний депутат Верховної Ради України професор Іщейкін К.Є., який побажав випускникам успіхів і наснаги у праці на благо здоров`я народу України. Вітали випускників ректор академії професор Ждан В.М., члени Вченої ради, керівники області та міста, духовенство, батьки, друзі.

В урочистій обстановці, з вуст сьогоднішніх випускників пролунали слова клятви лікаря.

З щирими привітаннями до учасників урочистостей звернулися художні колективи академії.

Українська медична стоматологічна академія впевнена, що всі її вихованці підтвердять горде звання випускника вищого медичного навчального закладу своїми професійними успіхами, досягненнями, перемогами.

У добру путь, шановні випускники!