відбувся випускний вечір стоматологічного факультету

24 червня 2016 р. в палаці дозвілля «Листопад» відбувся випускний вечір стоматологічного факультету. На святі були присутні поважні гості: народний депутат України, заслужений діяч науки і техніки Іщейкін Констянтин Євгенович, директор департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації Лисак Віктор Петрович, його Високопреосвященство єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет. Із 198 випускників стоматологічного факультету 14 отримали диплом з відзнакою. Випускники з гордістю виходили на сцену, щоб з рук ректора та професорів отримати диплом, до якого вони йшли довгих 5 років. Декан факультету Сидорова Алла Іванівна намагалась відзначити кожного з випускників і розказати про їх досягнення в навчанні, науці, спорті, художній та культурній діяльності . Зал зустрічав випускників бурхливими оплесками. Свято пройшло в теплій та дружній атмосфері. Пісні, танці, відео про випускників, викладачів, душевне відео про батьків прикрасили це дійство. Побажаємо нашим дорогим випускникам легкої дороги у житті та досягнень у стоматології.

Нехай Щастить!