загально-виховна година

19 травня на кафедрі внутрішніх хвороб та медицини невідкладних станів з шкірними та венеричними хворобами з нагоди 95-річчя заснування академії проведена загально-виховна година, на яку були запрошені професор, доктор медичних наук, почесний академік Української медичної стоматологічної академії Дудченко Максим Андрійович, лікарі-інтерни та лікарі-курсанти.

Лікар-інтерн, магістрант Радіонова Т.О. виступила з презентацією на тему «ВДНЗУ «УМСА» 95 років. Шлях до сучасності», яку підготували лікарі-інтерни 2-го року навчання з фаху «Внутрішні хвороби». У ній були висвітлені історичні факти розвитку і становлення медичної служби в Україні, відкриття та подальший розвиток Харківського стоматологічного інституту та його переведення у 1967 році в м. Полтаву і перетворення у Полтавський медичний стоматологічний інститут, а в 1994 році – в Українську медичну стоматологічну академію, висвітлено шість періодів розвитку академії та детально описано формування терапевтичної школи в м. Полтава і особистий внесок професора Дудченка М.А.

Після представленої презентації Максим Андрійович Дудченко розповів детальну історію розвитку ВДНЗУ «УМСА» на Полтавщині та свою участь у створенні базової кафедри «Внутрішньої медицини №1». Лікарі-інтерни із захопленням вислухали розповідь та висловили щиру подяку професору Дудченко М.А.