«Любов до дітей»

Продовжуючи традиції кафедри внутрішньої медицини №1, у 2015-2016 н.р. за пропозицією завідувача кафедри професора Скрипника І.М. було проведено конкурс на кращу навчальну історію хвороби серед студентів 4 курсу медичного факультету №1, медичного факультету №2 та факультету підготовки іноземних студентів.

Написання історії хвороби на 4 курсі – обов’язкова складова навчального процесу. Це підсумок засвоєння студентом теоретичного матеріалу з методів діагностики, лікування та опанування практичними навичками обстеження пацієнтів терапевтичного профілю, що сприяє творчому підходу та формуванню клінічного мислення майбутніх лікарів.

Всі вищезазначені компоненти враховувались при оцінюванні робіт студентів. За підсумками конкурсу ІІІ місце розділили студентка 9 групи медичного факультету №1 Скрипниченко Аліна та студент 32 групи факультету підготовки іноземних студентів Рахеем Джубріл, ІІ місце посів студент 7 групи медичного факультету №1 Островський Владислав. Найкращою була визнана історія хвороби студента 20 групи медичного факультету №1 Литвиненка Сергія

Також були відзначені студенти за наукові досягнення та роботу в студентському науковому гуртку кафедри. Студент 7 групи медичного факультету №1 Скрипник Роман здобув ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук в галузі «Клінічна медицина», що проводився 22-23 березня 2016 в Буковинському державному медичному університеті.

Студентка 1 групи медичного факультету №1 Лопирьова Людмила здобула ІІІ місце на ІІІ Міжнародному медико-фармацевтичному конгресі студентів і молодих вчених «Пріоритети та перспективи молодіжної науки», BIMCO 2016, який відбувся у м. Чернівці 6-8 квітня 2016 року на базі Буковинського державного медичного університету.

Всі переможці мали змогу поповнити свої бібліотеки подарунковими екземплярами наукових видань співробітників кафедри, які були презентовані кожному переможцю.