«Ваше здоров'я у Ваших руках»

Медико-просвітницька робота студентів волонтерського загону «Ваше здоров'я у Ваших руках» кафедри внутрішньої медицини № 1 у Європейському містечку

Сьогодні серед студентів великого значення набуває громадська діяльність. Особливе місце займає серед напрямів громадської діяльності – волонтерство, яке в теперішній час в Україні має масове поширення. Студенти волонтерського загону «Ваше здоров'я у Ваших руках» кафедри внутрішньої медицини № 1 (зав. каф. проф. Скрипник І.М.) небайдужі до стану здоров’я населення, тому проводять медико-просвітницьку роботу з ознайомленням населення з факторами ризику та акцентування уваги людей на збереженні власного здоров’я.

21 травня 2016 р. в День Європи в Україні на пішохідній частині вулиці Жовтневої, поруч із Театральною площею м. Полтави, де розрослося студентське Європейське містечко, студенти волонтерського загону працювали під гаслом «Всесвітнього дня боротьби з артеріальною гіпертензією». В заході брали участь проректор з науково-педагогічної роботи та гуманітарної освіти Ставицька Наталія Петрівна, студентський парламент, асистент кафедри внутрішньої медицини № 1 Кудря І.П. із групою студентів-волонтерів IV курсу медичного факультету № 1 та V курсу медичного факультету № 2. Студенти волонтерського загону безкоштовно вимірювали усім бажаючим артеріальний тиск, навчали пацієнтів методиці вимірювання артеріального тиску, роздавали інформаційні листи для пацієнта з артеріальною гіпертензією з дієтичними рекомендації щодо правильного вибору продуктів харчування, способу життя при підвищеному артеріальному тиску та що потрібно робити, щоб запобігти розвитку артеріальної гіпертонії.

Діяльність загону викликала неабиякий інтерес серед мешканців Полтави та гостей міста. Більш як 200 осіб отримали практичні поради з профілактики артеріальної гіпертензії та подальшої організації здорового способу життя. З посмішкою та подякою колективу академії та майбутнім медикам залишали ятки волонтерів полтавці.