«Врятуй життя ближнього»

20 квітня студенти медичних факультетів №1, №2 та медичного коледжу академії взяли участь у загальноміському соціально-інформаційному благодійному проекті «Врятуй життя ближнього», який вже вчетверте проходив на Театральній площі міста.

Серед організаторів проекту – управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія», Головне управління ДСНС України у Полтавської області, Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Протягом всього заходу наші студенти-волонтери, учасники молодіжного проекту «Школа місцевого та студентського самоврядування «Лідер майбутнього», поширювали тематичні брошури з порадами щодо надання першої долікарської допомоги у надзвичайних випадках та координували роботу «тематичних наметів» за напрямками: серцево-судинна патологія, травматологія, реанімація, шлунково-кишковий тракт, екстремальні стани, екстремальні ситуації у побуті і т.д. А першокурсники та другокурсники мали можливість пройти майстер-класи з надання першої долікарської допомоги в екстремальних ситуаціях.