«Правова свідомість та правова культура»

27 жовтня 2016 року для студентів першого курсу стоматологічного факультету в рамках навчальної дисципліни «Правознавство» кафедрою філософії і суспільних наук (викладач, к.н.держ.упр. Гладка Т.І.) і правоохоронними органами Головного Управління Національної Поліції та Управління патрульної поліції в м. Полтаві була проведена бінарна інтерактивна лекція «Правова свідомість та правова культура».

Разом із викладачем Гладкою Т.І. лекцію вели старший інспектор слідчого управління ПОО Головного Управління Національної Поліції в Полтавській області Городій Віктор Сергійович та лейтенанти патрульної поліції в м. Полтаві: Зінюха Марина Олександрівна, Лаврусенко Іван Миколайович, Михайлюк Анатолій Іванович.

Під час лекції студенти ознайомились із поняттям і функціями правової свідомості, її структурою, видами та основними характеристиками правової культури.

Від правоохоронних органів слухачі лекції довідались про види юридичної відповідальності та правила особистої безпеки людини в сучасному суспільстві; переглянули відео-презентацію про випадки шахрайства із банківськими картками, були поінформовані про дії особи у випадках нападу грабіжника; почули відповіді на питання, як не стати жертвою телефонних інтернет-шахраїв, що робити, коли втратили паспорт тощо.

Окрім того, патрульні поліцейські показали наочно практичні прийоми оборони від нападників.

Лекція була змістовною, інформаційно насиченою, пізнавальною, носила виховний характер та сприяла розширенню і поглибленню правових знань студентської молоді.

На лекції була присутня заступник декана з виховної роботи стоматологічного факультету доцент Нечепаєва Л.В., яка підбиваючи підсумки проведеного заходу, наголосила на важливості дотримання правових норм у поведінці студентів вищого навчального закладу.

Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія» висловлює щиру вдячність за сприяння у проведенні навчально-виховного заходу начальнику ГУ НП в Полтавській області, полковнику поліції Беху О.В. та начальнику Управління патрульної поліції в м. Полтаві Департаменту патрульної поліції НП України, капітану поліції Мельничуку В.В.