"УКРАЇНСЬКА МЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА АКАДЕМІЯ"

Навчально-науковий центр з підготовки іноземних громадян

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23 ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія»

Колектив навчально-наукового центру


Богиня Лариса Вікторівна

викладач, керівник навчально-наукового центру

В 1989 році закінчила філологічний факультет Київського державного університету ім. Т.Г Шевченка, за спеціальністю "Російська мова та література" (спеціалізація: "російська мова як іноземна").


Колєчкіна Інна Вікторівна

викладач, завуч навчально-наукового центру

В 1987 р. закінчила фізико-математичний факультет Полтавського державного педагогічного інституту ім. В.Г. Короленка за спеціальністю"Математика та фізика". Викладає математику, фізику та інформатику.


Савицька Тетяна Володимирівна

викладач, зав. секції мовної підготовки.

В 1987 році закінчила філологічний факультет Харківського державного університету за спеціальністю "Російська мова та література" (спеціалізація: "Російська мова як іноземна"). Викладає російську мову.


Маджар Наталія Миколаївна

викладач

В 1986 році закінчила філологічний факультет Харківського державного університету ім. Г. Сковороди за спеціальністю "Російська мова та література". Викладає російську мову.


Трусова Людмила Василівна

викладач

В 1996 р. закінчила факультет української філології Полтавського державного педагогічного інституту ім. В.Г. Короленка за спеціальністю "Російська мова та література і англійська мова".


Максименко Надія Володимирівна

викладач

В 1977 році закінчила філологічний факультет Луцького державного педагогічного інституту ім. Лесі Українки за спеціальністю "Російська мова та література". Викладає російську мову.


Скальська Світлана Анатоліївна

викладач

В 1992 р. закінчила філологічний факультет Полтавського державного педагогічного інституту ім. В.Г. Короленка за спеціальністю "Російська мова та література". Викладає російську мову.


Іотова Ірина Миколаївна

викладач

В 1996 р. закінчила факультет української філології Полтавського державного педагогічного інституту ім. В.Г. Короленка за спеціальністю "Українська мова та література". Викладає українську мову


Кушпіль Наталія Олександрівна

викладач

В 1985 р. закінчила Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Короленка за спеціальністю "Біологія" з додатковою спеціальністю "Хімія". Викладає хімію.


Горбенко Євгенія Валеріївна

викладач

В 2010 р. закінчила факультет української філології Полтавського державного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка за спеціальністю "Українська мова та література". Викладає українську мову


Кива Наталія Миколаївна

ст. лаборант

В 2003 році закінчила Полтавський філіал Харківського національного університету внутрішніх справ за спеціальністю "Правознавство" і здобула кваліфікацію юрист.


Історія навчально-наукового центру
Колектив навчально-наукового центру
Навчальний процес навчально-наукового центру
Методична та наукова робота навчально-наукового центру
Виховна робота навчально-наукового центру
Матеріали для завантаження навчально-наукового центру