Бібліотека

Бібліотека – це слово повне сонячного сяйва, 
За ним стоїть безмежний мудрий світ!

Директор бібліотеки
Боровик Ольга Борисівна

Ми раді вітати вас у бібліотеці Української медичної стоматологічної академії ! 
Сьогодні бібліотека має розвинуту структуру абонементів, читальних залів; оснащена комп’ютерною технікою та програмним забезпеченням.

Ми намагаємося поєднувати традиційне бібліотечне обслуговування та сучасні інформаційні технології.

І пишаємося тим, що в час високих технологій, студенти та науковці академії часто звертаються і до традиційних джерел – друкованих книг. Читальні зали бібліотеки переповнені. 
Наша діяльність регламентується Положенням про бібліотеку   та  Правилами користування бібліотекою.

На базі бібліотеки адмініструється і модерується репозитарій УМСА. Бібліотекарі також займаються наукометрією: працюють із науковцями академії з питань Scopus, Google Scholar, Orcid, бібліометрики. Бібліотека виконує індексування друкованих праць за УДК.

Наша бібліотека відзначається самобутністю, неординарністю та прагненням до розвитку. Атмосфера жвавого інтересу до всього оточуючого, активність, сприяє розвитку творчості і креативності в колективі.

Працівники бібліотеки завжди охоче беруть участь у різноманітних громадських, культурних та спортивних заходах. На базі бібліотеки створено самодіяльний хор «Криниця».

У стінах нашої бібліотеки відбувається плідне спілкування студентів, викладачів, науковців. Ми прагнемо створити всі необхідні умови для інтелектуального та духовного розвитку наших користувачів. Через різноманітні заходи, вечори, зустрічі ми всі разом йдемо до спільної мети – створення умов для розкриття таланту кожної особистості, формування генерації здорових та освічених громадян нашої держави.

Хочемо запевнити Вас, що зробимо все для того, щоб закладений потужний потенціал колективу був використаний повною мірою для подальшого розвитку бібліотечної справи.